Menu

Slovakia boxing cup
15. - 18.6.2017

Zoznam registrovaných rozhodcov

Meno priezvisko Krajina
Vladimír Skalický SK
Márió Krizsa HU
Gábor Molnár HU
Yaqoob Hussain MBE R & J GB
Kathrin Hinteregger AT
Ananda kutti Gamaethiralage kamal Sameera LK
Kamil Janočko SK

Zoznam registrovaných boxerov

Meno priezvisko Pohlavie Krajina Klub Kategória Váha Dátum narodenia V / P / R
Tom Odložilík Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls I. 28 kg 01.01.2006 0 / 0 / 0
Silvester Fajčák Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls I. 28 kg 01.01.2005 4 / 5 / 0
Patrik Balog Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls I. 28 kg 01.01.2006 12 / 8 / 0
Roman Tkachovsky Man Ukrajina Alliance Schoolboys/girls I. 29 kg 29.12.2005 0 / 0 / 0
Filip Horváth Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls I. 30 kg 01.01.2005 0 / 0 / 0
Patrik Remištar Man Slovinsko Boks klub Portorož Schoolboys/girls I. 30 kg 09.06.2006 0 / 0 / 0
Bartolomej Fajčak Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls I. 30 kg 01.01.2006 7 / 4 / 0
Oleksandr Mansurov Man Ukrajina Alliance Schoolboys/girls I. 31 kg 15.03.2005 0 / 0 / 0
Mátyás Nagy Man Maďarsko Tápiómente Boxing Club Schoolboys/girls I. 32 kg 14.04.2006 1 / 2 / 0
AMRIT DHESI Man Spojené kráľovstvo EAST HULL BOXING TEAM Schoolboys/girls I. 32 kg 13.12.2005 1 / 3 / 0
Martin Horváth Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls I. 32 kg 01.01.2006 0 / 0 / 0
Viktorie Jílková Woman Slovenská republika BC STAR Plzeň Schoolboys/girls I. 33 kg 13.02.2007 2 / 0 / 2
Dušan Bobek Man Slovenská republika Boxing Academy Trnava Schoolboys/girls I. 35 kg 24.08.2005 19 / 4 / 2
Rajabboi Rahimov Man Ruská federácia Medved Schoolboys/girls I. 35 kg 07.02.2007 19 / 19 / 0
Piotr Chabrowski Man Poľsko Skorpion Szczecin Schoolboys/girls I. 35 kg 15.06.2004 0 / 0 / 0
Richárd Dávid Kacsala Man Maďarsko Tápiómente Boxing Club Schoolboys/girls I. 37 kg 08.02.2005 0 / 2 / 1
Alica Triebeľová Woman Slovenská republika Box Club Triebeľ Schoolboys/girls I. 37 kg 01.01.2006 0 / 0 / 0
Német Gábor Man Maďarsko Vecsés Boxing Schoolboys/girls I. 38 kg 01.05.2006 0 / 0 / 0
Kinga Krówka Woman Poľsko Sporty Walki Gostyń Schoolboys/girls I. 38 kg 28.11.2006 0 / 0 / 0
Peter Polák Man Česká republika BC Poruba Schoolboys/girls I. 40 kg 01.01.2007 6 / 0 / 0
Denis Porubský Man Česká republika Box Havířov Schoolboys/girls I. 40 kg 11.03.2006 12 / 4 / 2
Renats Keksts Man Lotyšsko "Sidnejs-2000", Riga, Latvia Schoolboys/girls I. 42 kg 05.05.2005 2 / 1 / 0
Daniel Frolov Man Nemecko TSV-Stein 1875 Schoolboys/girls I. 43 kg 21.05.2005 16 / 10 / 0
Rómeó Búza Man Maďarsko n/a Schoolboys/girls I. 44,5 kg 12.10.2004 0 / 5 / 0
Lara Nagy Woman Rumunsko Basti Box Salonta Schoolboys/girls I. 46 kg 09.11.2005 2 / 1 / 0
Dominika Wnuk Woman Poľsko Akademia Boksu Roberta Gortata Schoolboys/girls I. 46 kg 11.02.2005 0 / 0 / 0
Mario Teodosesch Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls I. 48 kg 01.01.2007 0 / 0 / 0
Natan Kierzek Man Poľsko Sporty Walki Gostyń Schoolboys/girls I. 56 kg 25.02.2006 0 / 0 / 0
Boxing Yussubov Makhsut Man Kazachstan SDYUSHOR-10 Schoolboys/girls I. 60 kg 24.11.2006 0 / 0 / 0
Melana Kononov Woman Nemecko TSV-Stein 1875 Schoolboys/girls I. 65 kg 25.04.2005 2 / 2 / 0
Angelo Teodosesch Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls I. 68 kg 01.01.2005 0 / 0 / 0
Daniel Jesiotr Man Poľsko Korona Wałcz Schoolboys/girls II. 32 kg 01.06.2005 0 / 0 / 0
Adrian Lewandowski Man Poľsko Łokietek Brześć Kujawski Schoolboys/girls II. 32 kg 11.05.2004 1 / 0 / 0
Karol Daňo Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls II. 33 kg 01.01.2004 9 / 7 / 0
Jozef Makuňa Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls II. 36 kg 01.01.2004 6 / 9 / 0
Vincent Vökel Man Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Schoolboys/girls II. 37 kg 18.01.2004 5 / 10 / 0
Marek Pulko Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls II. 37 kg 01.01.2004 0 / 0 / 0
Raul Poda Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls II. 38 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Maor Rusanov Man Izrael Israel Mccabi kiriyat Gat Schoolboys/girls II. 38,5 kg 12.07.2003 58 / 8 / 3
Tomáš Bažo Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 39 kg 01.01.2004 0 / 0 / 0
Jure Žgajnar Man Slovinsko Golden Gloves Gym Schoolboys/girls II. 40 kg 22.09.2003 5 / 1 / 0
Sobieszczyk Oskar Man Nemecko BC Frankfurt(Oder) Schoolboys/girls II. 40 kg 07.08.2003 25 / 4 / 1
Patrik Bocsi Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls II. 40 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Váry Tamás Man Maďarsko Vecsés Boxing Schoolboys/girls II. 40 kg 01.05.2004 10 / 1 / 1
Dominik Mucska Man Maďarsko n/a Schoolboys/girls II. 40 kg 22.11.2004 7 / 1 / 0
Áron Szöllősy Man Maďarsko Eger Schoolboys/girls II. 41,5 kg 19.05.2003 22 / 4 / 0
Patryk Stachowiak Man Poľsko Boxing Team Szamotuły Schoolboys/girls II. 42 kg 02.04.2004 0 / 0 / 0
Krzysztof Lisik Man Poľsko Copacabana Konin Schoolboys/girls II. 42 kg 23.11.2004 0 / 0 / 0
Robin Tokár Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 42 kg 01.01.2004 0 / 0 / 0
Német Gergő Man Maďarsko Vecsés Boxing Schoolboys/girls II. 42 kg 01.05.2004 4 / 4 / 0
Szymiczek Kasper Man Nemecko BC Frankfurt(Oder) Schoolboys/girls II. 43 kg 28.04.2004 12 / 12 / 2
Kacper Janiszewski Man Poľsko Roźa Karlino Schoolboys/girls II. 43 kg 13.05.2004 0 / 0 / 0
Kamil Sieradzki Man Poľsko Warta Śrem Schoolboys/girls II. 43 kg 21.03.2003 0 / 0 / 2
Jakub Kosior Man Poľsko Sporty Walki Piła Schoolboys/girls II. 43 kg 25.01.2003 1 / 0 / 2
Róbert Lőrincz Man Maďarsko Kecskeméti SC Schoolboys/girls II. 43 kg 25.09.2003 18 / 2 / 0
Hubert Domaros Man Poľsko Garda Wicko Schoolboys/girls II. 44 kg 04.07.2003 3 / 1 / 0
Adolf Stanek Man Slovenská republika Box Takács Schoolboys/girls II. 44 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Oskar Sadowski Man Poľsko Skorpion Szczecin Schoolboys/girls II. 44 kg 09.07.2003 0 / 0 / 0
Krisztián Horváth Man Maďarsko Kecskeméti SC Schoolboys/girls II. 44,5 kg 21.12.2003 17 / 3 / 0
Aurél Palkovics Man Maďarsko Eger Schoolboys/girls II. 44,5 kg 30.06.2004 4 / 1 / 0
Rafael Buza Man Maďarsko Fitt Box Kőszeg Schoolboys/girls II. 44,5 kg 12.10.2004 12 / 0 / 0
Domonkos Tóth Man Maďarsko Érdi Boxing Team Schoolboys/girls II. 44,5 kg 11.06.2003 8 / 3 / 0
Petra-Mihaela Avram Woman Nemecko Box-Club Nordend Offenbach Schoolboys/girls II. 45 kg 05.09.2004 1 / 6 / 0
Alex Ungurenau Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls II. 46 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Waleed Abu Taha Man Izrael Israel Boxing center Nazareth Schoolboys/girls II. 46 kg 10.09.2003 24 / 6 / 4
Márton Zsuzsics Man Maďarsko Varkocs György Box Club Schoolboys/girls II. 46 kg 18.04.2003 13 / 8 / 1
Krisztián Balogh Man Maďarsko Debreceni Ökölvívó Kft Schoolboys/girls II. 46 kg 21.09.2004 7 / 1 / 0
Nikolina Boke Woman Lotyšsko "Sidnejs-2000", Riga, Latvia Schoolboys/girls II. 48 kg 24.06.2003 3 / 2 / 0
Marcel Szymczak Man Poľsko Boxing Team Szamotuły Schoolboys/girls II. 48 kg 13.06.2004 0 / 0 / 0
Martin Mirga Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 48 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Kacper Lenarczyk Man Poľsko Akademia Boksu Roberta Gortata Schoolboys/girls II. 48 kg 10.12.2004 1 / 0 / 0
Adrian Preda Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls II. 48 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Tamás Horváth Man Maďarsko Vecsés SE Schoolboys/girls II. 48 kg 05.01.2003 23 / 4 / 0
Holger Schwarzkopf Man Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Schoolboys/girls II. 48 kg 25.01.2004 27 / 16 / 0
Claudia Tótová Woman Česká republika TJ Dukla Olomouc Schoolboys/girls II. 50 kg 15.09.2003 12 / 2 / 2
CHARAN DHESI Woman Spojené kráľovstvo EAST HULL BOXING TEAM Schoolboys/girls II. 50 kg 19.04.2004 3 / 1 / 0
Máté Horváth Man Maďarsko Dunaújvárosi Ökölvívó SE Schoolboys/girls II. 50 kg 18.06.2004 6 / 2 / 0
Kevin Lakatos Man Maďarsko Debreceni Ökölvívó Kft Schoolboys/girls II. 50 kg 14.06.2004 5 / 3 / 0
Bogdan Malita Man Rumunsko Basti Box Salonta Schoolboys/girls II. 50 kg 13.03.2003 1 / 3 / 0
Maria - Elena Avram Woman Nemecko Box-Club Nordend Offenbach Schoolboys/girls II. 50 kg 07.05.2003 19 / 23 / 1
Róbert Balogh Man Maďarsko Vadászi BC - Nyíregyhaza Schoolboys/girls II. 50 kg 30.01.2003 18 / 4 / 0
Sophie Obst Woman Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Schoolboys/girls II. 51 kg 02.08.2004 2 / 4 / 1
Lucie Galeková Woman Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 52 kg 25.02.2003 7 / 6 / 2
Safi Abo Shaaban Man Izrael Israel Maccabi Lod Schoolboys/girls II. 52 kg 21.11.2003 23 / 3 / 1
Kamil Nowosad Man Poľsko SAKO Gdynia Schoolboys/girls II. 52 kg 25.05.2003 3 / 0 / 0
Karol Matysiak Man Poľsko Ziętek Team Kalisz Schoolboys/girls II. 52 kg 20.08.2003 0 / 0 / 0
Dominik Nagy Man Maďarsko Ali Box Club Schoolboys/girls II. 52 kg 03.08.2003 18 / 8 / 0
Santino Franke Man Nemecko Boxclub Lübeck e.V. Schoolboys/girls II. 52 kg 01.01.2003 30 / 4 / 0
Patrik Polák Man Česká republika Boxing club poruba Schoolboys/girls II. 52 kg 27.02.2004 6 / 5 / 0
Kristian Mokriž Man Česká republika BC MALEC LIBEREC Schoolboys/girls II. 54 kg 11.07.2003 20 / 0 / 0
Marek Kotlár Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 54 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Marek Daňo Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls II. 54 kg 01.01.2003 9 / 7 / 0
Sándor Sztojka Man Maďarsko Dunaújvárosi Ökölvívó SE Schoolboys/girls II. 54 kg 10.05.2003 18 / 7 / 0
Gabriel Roman Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls II. 54 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
László Horváth Man Maďarsko Ring SC Kaposvár Schoolboys/girls II. 54 kg 03.04.2003 14 / 3 / 0
Artur Pfeifer Man Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Schoolboys/girls II. 54 kg 23.12.2003 13 / 9 / 2
Enriko Varga Man Maďarsko KSI-Budapest Schoolboys/girls II. 56 kg 18.06.2003 9 / 5 / 0
Bogdan Cioara Man Rumunsko Basti Box Salonta Schoolboys/girls II. 56 kg 31.01.2004 2 / 0 / 0
Boxing Bogatyryov Magomedamin Man Kazachstan SDYUSHOR-10 Schoolboys/girls II. 56 kg 26.06.2003 0 / 0 / 0
Eitan Gabdouline Man Izrael Israel Maccabi Beer Sheva Schoolboys/girls II. 56 kg 03.06.2003 23 / 6 / 2
John Bielenberg Man Nemecko Boxclub Lübeck e.V. Schoolboys/girls II. 56 kg 02.06.2003 10 / 3 / 0
Eryk Bukowski Man Poľsko Sporty Walki Gostyń Schoolboys/girls II. 56 kg 28.05.2003 1 / 0 / 0
Maša Rebernik Woman Slovinsko Boks klub Intercom Celje Schoolboys/girls II. 57 kg 25.06.2004 3 / 1 / 0
Patryk Jączkowski Man Poľsko UKS NOWI Polnica Schoolboys/girls II. 59 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Ferenc Péter Samu Man Maďarsko Pécsi Vasutas SC Schoolboys/girls II. 59 kg 29.08.2003 14 / 2 / 0
Pawel Janiszewski Man Poľsko Róźa Karlino Schoolboys/girls II. 59 kg 16.02.2003 0 / 0 / 0
Somogyi Vivien Woman Maďarsko Vecsés Boxing Schoolboys/girls II. 59 kg 07.04.2003 0 / 0 / 0
Barbora Rehovičova Woman Česká republika Boxing club poruba Schoolboys/girls II. 60 kg 05.05.2003 0 / 0 / 0
David Polák Man Česká republika Box Havířov Schoolboys/girls II. 60 kg 22.07.2004 10 / 4 / 1
Oliver Zajac Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Schoolboys/girls II. 60 kg 01.01.2003 18 / 5 / 0
Szymon Piekarski Man Poľsko UKS Bokser Chojnice Schoolboys/girls II. 60 kg 17.09.2003 0 / 0 / 0
Mohamedali Kgarimov Man Poľsko Skorpion Szczecin Schoolboys/girls II. 60 kg 03.07.2003 0 / 0 / 0
Ádám Puporka Man Maďarsko Eger Schoolboys/girls II. 62 kg 02.08.2004 7 / 0 / 0
Marcel Komar Man Poľsko Sporty Walki Gostyń Schoolboys/girls II. 62 kg 04.03.2004 0 / 0 / 0
Michal Lánik Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 63 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Rai Aayush Man Spojené kráľovstvo Maidstone Gurkha Abc Schoolboys/girls II. 64 kg 15.05.2017 10 / 0 / 0
Ferdinand Sztojka Man Maďarsko Tápiómente ökölvívó Klub Schoolboys/girls II. 65 kg 07.10.2003 5 / 0 / 0
Michał Kiedrowski Man Poľsko UKS Bokser Chojnice Schoolboys/girls II. 66 kg 07.07.2003 0 / 0 / 0
József Boni Man Maďarsko KSI-Budapest Schoolboys/girls II. 68 kg 17.06.2003 3 / 8 / 0
Kacper Parada Man Poľsko Skorpion Szczecin Schoolboys/girls II. 68 kg 21.07.2004 0 / 0 / 0
Csóka Klaudia Woman Maďarsko Érd Boxing Club Schoolboys/girls II. 70 kg 01.05.2003 1 / 1 / 0
Sebastian Kusz Man Poľsko Ziętek Team Kalisz Schoolboys/girls II. 70 kg 24.06.2003 0 / 0 / 0
Nikolas Gábor Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 70 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Ferenc Vörös Man Maďarsko Kaló Boxing Team Schoolboys/girls II. 72 kg 17.09.2003 5 / 3 / 0
Dávid Popovič Man Česká republika Česká republika Schoolboys/girls II. 75 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Dávid Károlyi Man Maďarsko Győri Gladiátor Schoolboys/girls II. 76 kg 05.05.2003 10 / 4 / 0
Béla Szabados Man Maďarsko Ali Box Club Schoolboys/girls II. 76 kg 26.10.2003 10 / 7 / 3
Zsolt Dudás Man Maďarsko n/a Schoolboys/girls II. 76 kg 01.11.2003 5 / 3 / 0
Daniel Dumitru Man Rumunsko Rumunsko Schoolboys/girls II. 76 kg 01.01.2003 0 / 0 / 0
Marko Roman Borshch Man Ukrajina Colizey Juniors 42 kg 08.05.2002 15 / 5 / 0
Nikita Bystrov Man Ruská federácia Russia - Moskva Juniors 46 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
Erika Prisciandaro Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 46 kg 03.12.2002 0 / 0 / 0
Joonas Ukura Man Fínsko Kempeleen Pyrintö Juniors 46 kg 01.05.2001 25 / 8 / 0
Alex Tancoš Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Juniors 46 kg 01.01.2001 19 / 13 / 0
Bohdan Shtonda Man Ukrajina Ukrajina Juniors 46 kg 15.01.2002 0 / 0 / 0
Dobre Tavi Man Rumunsko Rumunsko Juniors 46 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
Mihai Vaduya Man Rumunsko Rumunsko Juniors 46 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
Martin Balogh Man Maďarsko Eger Juniors 46 kg 01.05.2002 6 / 1 / 0
Miłosz Orłowski Man Poľsko KS Beniaminek Starogard Gdański Juniors 48 kg 18.08.2002 0 / 0 / 0
Kirill Savin Man Ruská federácia Russia - Moskva Juniors 48 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
MACIEJ BASTA Man Poľsko PTB TIGER TARNÓW Juniors 48 kg 01.01.2002 25 / 5 / 0
PIOTR NIEWIADOMSKI Man Poľsko TS WISŁA KRAKÓW Juniors 48 kg 01.01.2002 20 / 5 / 0
Karina Aizakhmetova Woman Slovenská republika RSCE Center for Olympic boxing training Juniors 48 kg 02.05.2001 0 / 0 / 0
Julia Wróbel Woman Poľsko UKS Nowi Polnica Juniors 48 kg 11.12.2001 0 / 0 / 0
Mellisa Rempel Woman Nemecko TSV-Stein 1875 Juniors 48 kg 09.09.2002 19 / 10 / 0
LEAH STEEL Woman Spojené kráľovstvo EAST HULL BOXING TEAM Juniors 48 kg 01.04.2002 6 / 6 / 0
Ronald Kecskeméti Man Maďarsko Madárfészek Akadémia -Tata Juniors 48 kg 28.09.2002 29 / 5 / 0
Samuel ZAVADSKÝ Man Slovenská republika Telovýchovná jednota SPILIPO Spišská Nová Ves Juniors 48 kg 30.06.2002 7 / 12 / 0
Wiktoria Rogalinska Woman Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 48 kg 05.11.2001 0 / 0 / 0
Jan Pečnik Man Slovinsko Boks klub Intercom Celje Juniors 48 kg 12.08.2002 6 / 1 / 0
Szymon Krók Man Poľsko Garda Wicko Juniors 48 kg 23.10.2002 5 / 1 / 0
Erik Karchňak Man Slovenská republika MŠK Vranov nad Topľou Juniors 48 kg 01.01.2002 8 / 3 / 0
Rebeka Skopalová Woman Slovenská republika BC Ružinov 821 Juniors 50 kg 01.01.2001 7 / 0 / 0
Zuzanna Klajn Woman Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 50 kg 11.09.2001 0 / 0 / 0
Karolina Delmaczinska Woman Nemecko BC Nordend Offenbach Juniors 50 kg 23.05.2001 1 / 0 / 0
Tarnóczy Tamara Woman Maďarsko Vecsés Boxing Juniors 50 kg 01.01.2001 17 / 3 / 0
Szymon Pawlik Man Poľsko Roźa Karlino Juniors 50 kg 23.04.2001 0 / 0 / 0
Rajmond Bácsics Man Maďarsko Tápiómente Boxing Club Juniors 50 kg 29.08.2002 29 / 5 / 0
Karol Durszlewicz Man Poľsko Gladiator Brodnica Juniors 50 kg 09.02.2001 19 / 5 / 0
Marek Horváth Man Česká republika Česká republika Juniors 50 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
JAKUB PYCLIK Man Poľsko TS WISŁA KRAKÓW Juniors 50 kg 01.01.2002 14 / 6 / 0
Bernardová Lenka Woman Česká republika BC STAR Plzeň Juniors 51 kg 27.02.2001 12 / 3 / 0
Roksana Wierzbicka Woman Poľsko Hetman Białystok Juniors 52 kg 09.04.2001 23 / 5 / 0
Batrlomiej Lazuka Man Poľsko Korona Wałcz Juniors 52 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Hanna Lakotár Woman Maďarsko Fitt-Box Ö.E. Juniors 52 kg 27.07.2001 25 / 3 / 1
Giorgia Rossi Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 52 kg 18.09.2001 0 / 0 / 0
Rostyslav Petryshyn Man Ukrajina Alliance Juniors 52 kg 25.10.2001 0 / 0 / 0
Kevin Godla Man Česká republika Boxing club poruba Juniors 52 kg 22.08.2001 32 / 13 / 0
Fabian Branecki Man Poľsko Zawisza Bydgoszcz Juniors 52 kg 08.03.2001 28 / 10 / 0
Sharon Prisco Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 54 kg 24.04.2001 0 / 0 / 0
Weronika Pawlak Woman Poľsko Gryf Wejherowo Juniors 54 kg 06.02.2001 0 / 0 / 0
Giada Benzon Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 54 kg 12.10.2001 0 / 0 / 0
Rosa Alpina Avvantaggiato Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 54 kg 26.09.2001 0 / 0 / 0
Mikuła Aleksandra Woman Poľsko TSB TARNÓW Juniors 54 kg 01.01.1970 6 / 2 / 0
KINGA MISIASZEK Woman Poľsko PTB TIGER TARNÓW Juniors 54 kg 01.01.1970 15 / 4 / 0
Tomasz Soborak Man Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 54 kg 17.11.2001 0 / 0 / 0
Thapa Prasang Man Spojené kráľovstvo Maidstone Gurkha Abc Juniors 54 kg 25.05.2000 2 / 1 / 0
Zsolt Zuró Man Maďarsko Tápiómente Boxing Club Juniors 54 kg 28.04.2002 52 / 5 / 1
Kiss Bettina Woman Maďarsko Vecsés Boxing Juniors 54 kg 01.01.2001 18 / 5 / 0
Max Suske Man Nemecko Phoenix SV Stralsund Juniors 54 kg 09.11.2002 24 / 13 / 2
Valentin Avram Man Rumunsko Rumunsko Juniors 54 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Jekaterina Marcenko Woman Lotyšsko "Sidnejs-2000", Riga, Latvia Juniors 54 kg 10.04.2001 5 / 4 / 1
Dominik Noweta Man Poľsko Gryf Wejherowo Juniors 54 kg 21.12.2002 0 / 0 / 0
Elias Okkonen Man Fínsko Oulun Tarmo Juniors 54 kg 12.01.2001 36 / 12 / 0
Szabina Szabó Woman Maďarsko Tápiómente Boxing Club Juniors 57 kg 19.02.2002 3 / 2 / 0
Jacek Żukowski Man Poľsko Gladiator Brodnica Juniors 57 kg 11.04.2001 18 / 3 / 0
Vilma Viitanen Woman Fínsko Mikkelin Nyrkkeilijät Juniors 57 kg 16.07.2001 32 / 6 / 1
Natalia Karkowska Woman Poľsko Champion Włocławek Juniors 57 kg 11.12.2001 23 / 8 / 0
Grzegorz Zmuda Man Poľsko Korona Wałcz Juniors 57 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
Carolina Odenbach Woman Nemecko TSV-Aichach 1868 eV Juniors 57 kg 16.07.2001 8 / 5 / 0
Emily Petrhold Woman Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Juniors 57 kg 15.03.2002 21 / 14 / 0
Jessica Triebeľová Woman Slovenská republika Box Club Triebeľ Juniors 57 kg 11.04.2002 30 / 1 / 0
Derya Güngör Woman Nemecko Berlin Juniors 57 kg 15.01.2002 13 / 3 / 1
Alex Triebeľ Man Slovenská republika Box Club Triebeľ Juniors 57 kg 13.07.2001 32 / 8 / 0
Jakub Dordzik Man Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 57 kg 06.02.2002 0 / 0 / 0
Žiga Rebernik Man Slovinsko Boks klub Intercom Celje Juniors 57 kg 06.09.2002 10 / 2 / 0
Denis Berisha Man Rakúsko Team Austria Juniors -57 kg 31.12.2002 7 / 0 / 0
Joulina Suhrow Woman Nemecko Phoenix SV Stralsund Juniors 60 kg 21.05.2002 17 / 9 / 1
Oleksandra Kharchenko Woman Izrael Boxing centr Zfat Juniors 60 kg 18.08.2001 3 / 1 / 0
Krystian Barski Man Poľsko Sporty Walki Gostyń Juniors 60 kg 16.05.2002 7 / 1 / 6
Krisztián Kuzma Man Maďarsko Eger Juniors 60 kg 03.10.2001 27 / 14 / 1
Klaudia Poliwczak Woman Poľsko START Grudziądz Juniors 60 kg 01.10.2001 17 / 3 / 0
Joanna Tyras Woman Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 60 kg 19.01.2001 0 / 0 / 0
Hampus Broman Man Švédsko BS-Tor Juniors 60 kg 28.05.2001 18 / 6 / 0
Boxing Ismailov Alisher Man Kazachstan SDYUSHOR-10 Juniors 60 kg 31.05.2001 0 / 0 / 0
Wiktor Hładko Man Poľsko Champion Włocławek Juniors 60 kg 11.07.2001 19 / 10 / 0
Pusoma Gyula Man Maďarsko Taksony Boxing Club Juniors 60 kg 01.05.2002 5 / 4 / 0
Lukasz Przebinda Man Poľsko Skorpion Szczcin Juniors 60 kg 04.02.2002 0 / 0 / 0
Michał Jarliński Man Poľsko Champion Włocławek Juniors 63 kg 02.03.2001 25 / 10 / 0
Peter Rumiantsev Man Ruská federácia Russia - Moskva Juniors 63 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Lőczi Roland Man Maďarsko Vecsés Boxing Juniors 63 kg 01.05.2002 30 / 16 / 0
Fruzsina Botos Woman Maďarsko Eger Juniors 63 kg 31.03.2002 8 / 6 / 0
Milán Horváth Man Maďarsko Miskolc Juniors 63 kg 02.04.2002 18 / 12 / 0
JULIA RÓŻAŃSKA Woman Poľsko TS WISŁA KRAKÓW Juniors 63 kg 01.01.1970 6 / 3 / 0
MIKUS SZELIŃSKI Man Poľsko TS WISŁA KRAKÓW Juniors 63 kg 01.01.1970 19 / 4 / 0
Kacper Poweska Man Poľsko KS Bombardier Gdynia Juniors 63 kg 09.08.2001 0 / 0 / 0
Sabrina Er Raqioui Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 63 kg 10.06.2001 0 / 0 / 0
Gracjan Neugebauer Man Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 63 kg 09.05.2002 0 / 0 / 0
Boglárka Bojér Woman Maďarsko Haladás SE Juniors 63 kg 05.02.2002 3 / 2 / 0
Rafał Płonka Man Poľsko Ring Bielsko Juniors 63 kg 27.09.2001 1 / 0 / 0
Adelin Bulboaca Man Rumunsko Basti Box Salonta Juniors 63 kg 25.03.2001 8 / 4 / 0
EL OKABI GIADA Man Taliansko Pugilistica Italiana Juniors 63 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Stepan Fedorov Man Ruská federácia Russia - Moskva Juniors 65 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Aleksandra Brożek Woman Poľsko AZS Kleofas Katowice Juniors 66 kg 01.03.2001 18 / 4 / 2
Balogh János Man Maďarsko Vecsés Boxing Juniors 66 kg 01.05.2002 18 / 8 / 0
Kamil Majdanski Man Poľsko SKB Czarni Słupsk Juniors 66 kg 23.04.2002 0 / 0 / 0
Viktória Ambrus Woman Maďarsko Fitt-Box Ö.E. Juniors 66 kg 07.11.2001 8 / 1 / 0
Renátó Kozák Man Maďarsko Vasas SC Juniors 66 kg 17.02.2002 15 / 4 / 0
KAROLINA VASILIAUSKAITE Woman Litva LITVA Juniors 66 kg 01.01.2002 0 / 0 / 0
Igor Terlecki Man Slovenská republika Skorpion Szczecin Juniors 66 kg 20.01.2002 0 / 0 / 0
Dominik Kowal Man Nemecko Box Ring Westerwald Juniors 70 kg 28.03.2001 0 / 0 / 0
Kacper Martyka Man Poľsko Akademia Boksu Roberta Gortata Juniors 70 kg 11.02.2001 16 / 1 / 0
Myriam El Mekki Woman Taliansko Italian Boxing Federation Juniors 70 kg 26.04.2002 0 / 0 / 0
Alan Masiek Man Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 70 kg 10.05.2001 0 / 0 / 0
Tilen Tudija Man Slovinsko Boks klub Portorož Juniors 70 kg 01.01.1970 21 / 8 / 2
Can Krasny Man Nemecko Phoenix SV Stralsund Juniors 70 kg 09.09.2002 12 / 6 / 0
Roman Jančovič Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Juniors 70 kg 01.01.2002 14 / 0 / 0
Pavel Nevečeřal Man Česká republika BC Trutnov Juniors 75 kg 06.10.2001 0 / 0 / 0
Wiktoria Kluska Woman Poľsko UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław Juniors 75 kg 18.02.2002 11 / 4 / 0
Daria Parada Woman Poľsko BKS Skorpion Szczecin Juniors 80 kg 05.08.2002 11 / 1 / 0
GABRIELE DIEKONTAITE Woman Litva LITVA Juniors 80 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Mateusz Palubicki Man Poľsko SAKO Gdansk Juniors 80 kg 01.01.2001 0 / 0 / 0
Jakub Piecuch Man Poľsko Sporty Walki Gostyń Juniors 80 kg 04.01.2001 2 / 1 / 0
Oskar Chmielczyk Man Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 80 kg 13.01.2002 0 / 0 / 0
Oskar Maciagowski Man Poľsko Skorpion Szczecin Juniors 80 kg 17.06.2002 0 / 0 / 0
Damian Zawieruszyński Man Poľsko Astoria Bydgoszcz Juniors 80 kg 16.08.2001 31 / 12 / 0
Giovanna Marchese Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 48 kg 31.01.2000 0 / 0 / 0
Diana Mitrjaikina Woman Lotyšsko "Sidnejs-2000", Riga, Latvia Youth 48 kg 25.12.2000 4 / 1 / 0
Zhazira Urakbayeva Woman Slovenská republika RSCE Center for Olympic boxing training Youth 48 kg 26.12.1999 0 / 0 / 0
Norbert Vas Man Rumunsko Basti Box Salonta Youth 49 kg 02.05.1999 4 / 0 / 0
Emillia Kondákor Woman Maďarsko BAA Youth 51 kg 06.06.2001 0 / 0 / 0
Liubov Sharapova Woman Ruská federácia Russia Kostroma Youth 51 kg 26.03.2000 32 / 5 / 0
Loretta Berecz Woman Maďarsko Eger Youth 51 kg 03.01.2000 19 / 9 / 1
Mery Di Bari Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 51 kg 06.05.1999 0 / 0 / 0
Zhansaya Abdraimova Woman Kazachstan RSCE Center for Olympic boxing training Youth 51 kg 10.01.2000 0 / 0 / 0
Mateusz Wojtasiński Man Poľsko UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław Youth 52 kg 09.12.2000 39 / 10 / 1
Robert Zakharyan Man Poľsko Skorpion Szczecin Youth 52 kg 27.01.2000 0 / 0 / 0
Robert Resol Man Poľsko Skorpion Szczecin Youth 52 kg 17.02.2000 0 / 0 / 0
Laura Yessenkeldi Woman Kazachstan RSCE Center for Olympic boxing training Youth 54 kg 02.06.2000 0 / 0 / 0
Biancamaria Tessari Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 54 kg 16.06.2000 0 / 0 / 0
Nicoletta Pasquale Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 54 kg 29.09.1999 0 / 0 / 0
Uhrin Csenge Woman Maďarsko Vecsés Boxing Youth 54 kg 10.09.2000 19 / 9 / 0
RUGILE ALTARAVIČIUTE Woman Litva LITVA Youth 54 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Arkadiusz Zajac Man Poľsko Korona Wałcz Youth 56 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Arkadiusz Zakharyan Man Poľsko Skorpion Szczecin Youth 56 kg 18.04.1999 0 / 0 / 0
Alex Guzej Man Slovinsko Boks klub Portorož Youth 56 kg 01.01.2000 8 / 4 / 1
Amanda Millere Woman Lotyšsko Kikboksa un boksa skola "Rīga", Latvia Youth 57 kg 30.09.1999 5 / 2 / 0
KOTRYNA GELAŽNIKAITE Man Litva LITVA Youth 57 kg 01.01.1999 0 / 0 / 0
Beata Kałuża Woman Poľsko Skorpion Szczecin Youth 57 kg 08.03.2000 0 / 0 / 0
Odelia Oranne Ben Ephraim Woman Izrael Israel Maccabi Lod Youth 57 kg 17.10.1999 7 / 0 / 0
Giordana Sorrentino Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 57 kg 27.04.2000 0 / 0 / 0
Ashot Kirakosyan Man Nemecko Phoenix SV Stralsund Youth 58 kg 22.09.2000 16 / 8 / 0
Sandra Kurek Woman Poľsko SAKO Gdansk Youth 60 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Zhansaya Baltabekova Woman Kazachstan RSCE Center for Olympic boxing training Youth 60 kg 01.06.1999 0 / 0 / 0
Klaudia Łaciak Woman Poľsko Ring Bielsko Youth 60 kg 26.10.2000 1 / 0 / 0
Kamilla Finesz Woman Maďarsko Fitt-Box Ö:E. Youth 60 kg 03.07.2000 25 / 5 / 1
Dominika Németh Woman Maďarsko Fitt-Box Ö.E. Youth 60 kg 01.01.1999 0 / 0 / 0
ŽYDRUNE STAŠKEVIČIUTE Woman Litva LITVA Youth 60 kg 01.01.1999 0 / 0 / 0
Arber Elshani Man Slovinsko Boks klub Intercom Celje Youth 60 kg 02.11.2000 5 / 2 / 0
Konstantin Chali Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Youth 60 kg 01.01.1999 8 / 0 / 0
Rohde Elisa Woman Nemecko BC Frankfurt(Oder) Youth 60 kg 11.08.2000 6 / 2 / 0
Heiderich Casey Man Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Youth 60 kg 18.04.2000 34 / 16 / 5
Jakub Šuda Man Česká republika BC Broumov - Praha Youth 60 kg 26.03.1999 0 / 0 / 0
Denis Shilnikov Man Ruská federácia Russia - Moskva Youth 60 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Julia Kurowska Woman Poľsko Ring Bielsko Youth 60 kg 26.01.2000 1 / 0 / 0
Roman Gábor Man Slovenská republika BC Košice Youth 60 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Kevin Kokoszka Man Poľsko Korona Wałcz Youth 60 kg 01.01.1999 0 / 0 / 0
Pap András Man Maďarsko Vecsés Boxing Youth 60 kg 01.05.2000 4 / 12 / 0
Armani Dabaghyan Man Poľsko Zawisza Bydgoszcz Youth 60 kg 12.07.2000 28 / 10 / 0
Igor Kowalski Man Poľsko Champion Włocławek Youth 60 kg 20.09.2000 23 / 11 / 0
Muchammed Deshen Man Rakúsko Team Austria Youth -60 kg 01.03.2000 19 / 8 / 1
Matúš Kolarovský Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Youth 62 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Konrad Białas Man Poľsko Akademia Boksu Roberta Gortata Youth 64 kg 17.02.1999 61 / 9 / 2
BARTOSZ GRODZKI Man Poľsko BKB MAGIC BOXING BRZESKO Youth 64 kg 01.01.1970 2 / 1 / 0
Vittoria De Carlo Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 64 kg 23.05.2000 0 / 0 / 0
Madina Zhokenova Woman Kazachstan RSCE Center for Olympic boxing training Youth 64 kg 25.09.1999 0 / 0 / 0
Daniel Piotrowski Man Poľsko Potężnie Ciechocinek Youth 64 kg 11.08.2000 31 / 9 / 0
Vaclav Sivák Man Česká republika Boxing Ostrava Youth 64 kg 27.05.1999 4 / 1 / 0
Krisztián Jankó Man Maďarsko n/a Youth 64 kg 27.06.2000 40 / 25 / 0
Andri BEINER Man Švajčiarsko SWISS BOXING -SBT Youth 64 kg 01.01.2000 30 / 10 / 2
Klaudia Budasz Woman Poľsko Sporty Walki Gostyń Youth 64 kg 03.03.2000 16 / 4 / 1
KACPER SALABURA Man Poľsko GOLDEN TEAM NOWY SĄCZ Youth 64 kg 01.01.1999 36 / 5 / 0
Csikós Adrián Man Maďarsko Vecsés Boxing Youth 64 kg 01.05.2000 0 / 11 / 0
Dániel Danyi Man Maďarsko Salgótarján BC Youth 64 kg 29.08.2000 11 / 10 / 0
Erik Ruszó Man Maďarsko Eger Youth 64 kg 27.06.1999 25 / 4 / 3
Waziri Shekeb Man Rakúsko Team Austria Youth -64 kg 01.01.2000 15 / 7 / 1
Ladislav Jankovič Man Slovenská republika n/a Youth 65 kg 05.03.1998 0 / 0 / 0
Michaela Brančíková Woman Česká republika Česká republika Youth 66 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Dominik Mihelis Man Nemecko Box Ring Westerwald Youth 67 kg 01.01.1999 0 / 0 / 0
Saltanat Yestayeva Woman Kazachstan RSCE Center for Olympic boxing training Youth 69 kg 05.04.1999 0 / 0 / 0
Konrad Grymaszewski Man Poľsko SKB Spartakus Szczecin Youth 69 kg 12.06.1999 0 / 0 / 0
Pavel Osminkin Man Ruská federácia Russia - Moskva Youth 69 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Sebastian Broman Man Švédsko MB Sälj och Teknik Youth 69 kg 07.05.1999 24 / 5 / 0
Stanisław Skorupski Man Poľsko Champion Włocławek Youth 69 kg 13.09.2000 21 / 8 / 0
Eryk Apresyan Man Poľsko Zawisza Bydgoszcz Youth 69 kg 19.01.2000 62 / 4 / 0
Rebecca Nicoli Woman Taliansko Italian Boxing Federation Youth 69 kg 29.09.1999 0 / 0 / 0
BUONANO FRANCESCA Man Taliansko Pugilistica Italiana Youth 69 kg 01.01.1999 0 / 0 / 0
Nikodem Chilewski Man Poľsko Beniaminek Starogard Gdański Youth 69 kg 25.10.1999 0 / 0 / 0
Adam Trnčák Man Česká republika Boxing club poruba Youth 70 kg 03.08.1999 29 / 10 / 0
Dávid Poremba Man Slovenská republika BC Košice Youth 75 kg 01.01.2000 0 / 0 / 0
Almira Barsakbayeva Woman Kazachstan RSCE Center for Olympic boxing training Youth 75 kg 22.11.1999 0 / 0 / 0
Lukas Csomor Man Slovenská republika n/a Youth 75 kg 08.06.1997 0 / 0 / 0
BRAJAN ZALEWSKI Man Poľsko BKB MAGIC BOXING BRZESKO Youth 75 kg 01.01.1970 2 / 1 / 0
Andrejs Nikolajevs Man Lotyšsko "Sidnejs-2000", Riga, Latvia Youth 75 kg 03.07.1999 3 / 1 / 0
Károly Oláh Man Maďarsko Eger Youth 75 kg 08.02.1999 34 / 15 / 2
David Szabo Man Slovenská republika n/a Youth 75 kg 17.11.1996 0 / 0 / 0
Tuzaev Magomed Man Rakúsko Team Austria Youth -75 kg 23.09.1999 5 / 2 / 0
Jan Bezoušek Man Česká republika Dukla Olomouc Youth 81 kg 14.07.1999 20 / 20 / 0
Lukas Wiechman Man Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Youth 81 kg 19.01.2000 31 / 31 / 3
Matic Horvat Man Slovinsko Boks klub Portorož Youth 81 kg 01.01.2000 4 / 1 / 1
Piotr Szczukowski Man Poľsko Boxing Team Chojnice Youth 81 kg 22.02.1999 50 / 10 / 0
Patryk Wardyn Man Poľsko Boxing Team Chojnice Youth 91 kg 23.12.1999 25 / 5 / 0
Adrian Stanulewicz Man Poľsko Bombardier Gdynia Youth 91 kg 02.02.2000 0 / 0 / 0
Ahmed Hagag Man Rakúsko Team Austria Youth -91 kg 29.02.2000 21 / 4 / 0
Jana Prokešová Woman Česká republika Fight Pro Strakonice Elite 48 kg 27.05.1994 23 / 10 / 1
Annemarie Stark Woman Nemecko Boxclub Lübeck e.V. Elite 48 kg 01.01.1989 40 / 12 / 2
Duta Steluta Woman Rumunsko Rumunsko Elite 51 kg 01.01.1989 0 / 0 / 0
Nela Freiherová Woman Česká republika Česká republika Elite 51 kg 05.10.1992 12 / 15 / 3
Sarah Bormann Woman Nemecko TG Hanau Elite 51 kg 27.04.1990 95 / 15 / 2
Damira Mussina Woman Kazachstan Kazachstan Elite 51 kg 01.01.1989 0 / 0 / 0
Petra Laštovková Woman Česká republika X-Gym , Chimera Plzeň Elite 51 kg 29.02.1996 15 / 14 / 1
Svitlana Vasylevska Woman Ukrajina Ukrajina Elite 51 kg 22.04.1994 0 / 0 / 0
DULANI JAYASINGHE Woman Srí Lanka sri Lanka Elite 51 kg 09.01.1985 11 / 3 / 0
KOSALA NILMINI Woman Srí Lanka n/a Elite 51 kg 25.03.1987 8 / 2 / 0
Jaśmina Zapotoczna Woman Poľsko UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław Elite 51 kg 19.04.1994 9 / 4 / 0
Muthukarage Malith Prabaswara Man Srí Lanka sri Lanka Elite 52 kg 28.03.1991 8 / 6 / 0
Szűcs Szabina Woman Maďarsko Vecsés Boxing Elite 54 kg 16.11.1992 39 / 28 / 0
Igor Pertot Man Slovinsko Boks klub Portorož Elite 56 kg 01.01.1970 14 / 7 / 2
CLAUDIO GRANDE Man Taliansko PUGILISTICA MASSESE Elite 56 kg 16.04.1995 60 / 20 / 5
Tiago PUGNO Man Švajčiarsko SWISS BOXING -SBT Elite 56 kg 17.05.1989 14 / 14 / 2
Bohdan Holovach Man Ukrajina Ukrajina Elite 56 kg 16.03.1995 0 / 0 / 0
Uda Gedara Nuwan Kumara Amarawansha Man Srí Lanka sri Lanka Elite 56 kg 14.03.1996 4 / 3 / 0
Dilanka Suresh Pattiarachchi Man Srí Lanka sri Lanka Elite 56 kg 04.05.1986 6 / 3 / 0
Hamsat Shadalov Man Nemecko Berlin Elite 56 kg 14.10.1998 61 / 8 / 1
KESHANI KASTHURIARACHCHI Woman Srí Lanka sri Lanka Elite 57 kg 30.05.1991 8 / 1 / 0
Anja Jabločnik Woman Slovinsko Boks klub Ring Ptuj Elite 57 kg 25.12.1994 15 / 10 / 0
Dominique Görlich Woman Nemecko Phoenix SV Stralsund Elite 57 kg 19.12.1998 28 / 8 / 0
Nicole Von Känel Woman Švajčiarsko SWISS BOXING -SBT Elite 57 kg 01.01.1989 22 / 16 / 2
Gabriella Dolai Woman Ukrajina Ukrajina Elite 57 kg 03.10.1995 0 / 0 / 0
Mariana Maksymiv Woman Ukrajina Ukrajina Elite 57 kg 13.08.1996 0 / 0 / 0
Surik Jangoyan Man Nemecko Phoenix SV Stralsund Elite 60 kg 27.03.1997 51 / 45 / 5
Róbert Könnyű Man Maďarsko Eger Elite 60 kg 10.03.1991 93 / 16 / 0
Wiebke Gerdey Woman Nemecko Berlin Elite 60 kg 14.09.1988 10 / 5 / 1
Murat Yildirim Man Nemecko Berlin Elite 60 kg 31.07.1996 121 / 20 / 1
Michal Takács Man Slovenská republika Box Takács Elite 60 kg 01.01.1998 0 / 0 / 0
DAVIDE TASSI Man Taliansko PUGILISTICA MASSESE Elite 60 kg 12.10.1991 46 / 21 / 0
Gabriel BARRETO Man Švajčiarsko BTO Elite 60 kg 01.01.1989 10 / 1 / 0
Artur Koshut Man Ukrajina Ukrajina Elite 60 kg 24.07.1998 0 / 0 / 0
ANA STAROVOITOVA Woman Litva LITVA Elite 60 kg 01.01.1993 0 / 0 / 0
Filip Barák Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Elite 60 kg 06.07.1987 117 / 70 / 3
Olena Medvedenko Woman Ukrajina Ukrajina Elite 60 kg 14.03.1994 0 / 0 / 0
Alena Navrátilová Woman Česká republika Box Club Brno Elite 60 kg 05.07.1990 5 / 9 / 0
Maik Stitsenko Man Ukrajina Ukrajina Elite 60 kg 18.08.1998 0 / 0 / 0
Gayan Sanjeewa Jayaweera Naiduralage Man Srí Lanka sri Lanka Elite 60 kg 18.02.1991 7 / 5 / 0
KRISMI DHARMATHILAKA Woman Srí Lanka sri Lanka Elite 60 kg 21.05.1991 3 / 1 / 0
Lukáš Dekýš Man Česká republika Boxing club poruba Elite 60 kg 28.11.1997 45 / 19 / 0
Tadej Černoga Man Slovinsko Boks klub Portorož Elite 60 kg 01.01.1970 18 / 4 / 0
Ekaterini Stamatoglou Woman Nemecko Berlin Elite 64 kg 26.12.1996 12 / 10 / 0
Ahmed Al-Saadi Man Nemecko Boxclub Lübeck e.V. Elite 64 kg 25.10.1992 36 / 13 / 0
Mohamed Dahami Man Nemecko Berlin Elite 64 kg 15.09.1996 13 / 4 / 0
Dinindu Dushan Saparamadu Man Srí Lanka sri Lanka Elite 64 kg 05.09.1992 6 / 2 / 0
Eszter Oláh Woman Maďarsko Eger Elite 64 kg 12.04.1993 41 / 25 / 0
Korcsmáros Mercédesz Woman Maďarsko Vecsés Boxing Elite 64 kg 26.09.1995 16 / 13 / 0
Oleksandr Shevchenko Man Ukrajina Ukrajina Elite 64 kg 04.02.1997 0 / 0 / 0
Rasmus Broman Man Švédsko BS-Tor Elite 64 kg 25.08.1995 25 / 30 / 0
Andrej Lendel Man Slovinsko n/a Elite 64 kg 22.09.1996 0 / 0 / 0
Mariia Pasichna Woman Ukrajina Ukrajina Elite 64 kg 06.08.1998 0 / 0 / 0
MATTEO ANTONIOLI Man Taliansko PUGILISTICA MASSESE Elite 64 kg 16.11.1995 43 / 17 / 4
Yuliia Liasota Woman Ukrajina Ukrajina Elite 64 kg 02.11.1985 0 / 0 / 0
Kateryna Suslova Woman Ukrajina Ukrajina Elite 64 kg 11.12.1988 0 / 0 / 0
AUSTEJA AUČIUTE Woman Litva LITVA Elite 64 kg 01.01.1996 0 / 0 / 0
Katarzyna Szaranska Woman Poľsko Skorpion Szczecin Elite 64 kg 26.01.1997 0 / 0 / 0
Tomasz Wyka Man Poľsko Nowohucki Klub Bokserski Elite 64 kg 31.01.1985 14 / 23 / 2
Andranik Voskanyan Man Nemecko Berlin Elite 64 kg 13.06.1998 42 / 21 / 1
Chhetri Benjamin Man Spojené kráľovstvo Maidstone Gurkha Abc Elite 64 kg 27.08.1998 12 / 10 / 0
Peter Polník Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Elite 64 kg 01.01.1998 0 / 0 / 0
Benjamin Chhetri Bhujel Man Spojené kráľovstvo Maidstone Gurkha ABC Elite 64 kg 27.08.1998 12 / 10 / 0
Csaba Dominik Károly Man Maďarsko KBK Elite 69 kg 14.10.1998 17 / 19 / 3
Hanna Solecka Woman Poľsko Skorpion Szczecin Elite 69 kg 28.04.1995 0 / 0 / 0
Asanga rajapaksha Man Srí Lanka sri Lanka Elite 69 kg 26.10.1986 4 / 2 / 0
Joachim Piotrowski Man Poľsko Poľsko Elite 69 kg 01.01.1989 0 / 0 / 0
PRADEPIKA ATHAPATTHU Woman Srí Lanka n/a Elite 69 kg 21.12.1993 3 / 1 / 0
Hettiarachcilage Niel Madushanka Hettiarchchi Man Srí Lanka sri Lanka Elite 69 kg 03.04.1991 5 / 2 / 0
Oleksii Mazurenko Man Ukrajina Ukrajina Elite 69 kg 30.03.1998 0 / 0 / 0
Mário Zábojník Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Elite 69 kg 23.04.1990 114 / 29 / 3
Réka Stark Woman Maďarsko SBC Elite 69 kg 16.09.1995 0 / 0 / 0
Anna Lysenko Woman Ukrajina Ukrajina Elite 69 kg 22.12.1991 0 / 0 / 0
Lina Karichenska Woman Ukrajina Ukrajina Elite 69 kg 21.11.1980 0 / 0 / 0
Yuliia Stoiko Woman Ukrajina Ukrajina Elite 69 kg 19.01.1998 0 / 0 / 0
ANDREA FEDERIGI Man Taliansko PUGILISTICA MASSESE Elite 69 kg 03.05.1998 32 / 14 / 2
Ahmed Aziz Man Švajčiarsko BTO Elite 69 kg 01.01.1989 9 / 9 / 0
Jarosław Michalik Man Poľsko Nowohucki Klub Bokserski Elite 69 kg 22.04.1984 28 / 9 / 0
Paul Wall Man Nemecko Berlin Elite 69 kg 13.02.1997 87 / 18 / 2
Georg Sahakjan Man Nemecko Box Ring Westerwald Elite 74 kg 01.01.1990 0 / 0 / 0
Zelimhan Dadaev Man Nemecko Berlin Elite 75 kg 23.05.1994 44 / 30 / 1
Agirman Vaziz Man Nemecko n/a Elite 75 kg 01.01.1998 78 / 17 / 1
Rafał Wołczecki Man Poľsko UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław Elite 75 kg 10.11.1996 23 / 9 / 0
MATEUSZ MATUSZEWSKI Man Poľsko PUGILISTICA MASSESE Elite 75 kg 10.02.1987 25 / 22 / 8
Tetiana Shevchenko Woman Ukrajina Ukrajina Elite 75 kg 16.06.1995 0 / 0 / 0
Viktor Funk Man Slovenská republika Box Takács Elite 75 kg 01.01.1998 0 / 0 / 0
Dalibor Vydrňák Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Elite 75 kg 01.01.1998 0 / 0 / 0
Oleksandr Khrystenko Man Ukrajina Ukrajina Elite 75 kg 07.04.1997 0 / 0 / 0
Konrad Kozlowski Man Poľsko FC Koszalin Elite 75 kg 17.06.1997 0 / 0 / 0
Lev Alperovich Man Ruská federácia Russia - Moskva Elite 75 kg 01.01.1998 0 / 0 / 0
sashikala CHANDRASEKARA Woman Srí Lanka sri Lanka Elite 75 kg 09.05.1992 4 / 3 / 0
Anastasiia Chernokolenko Woman Ukrajina Ukrajina Elite 75 kg 28.08.1993 0 / 0 / 0
Abagasange Gedara Rajitha Kavishka Goonaratne Man Srí Lanka sri Lanka Elite 81 kg 30.11.1993 5 / 4 / 0
Mateusz Pawłowski Man Poľsko Nowohucki Klub Bokserski Elite 81 kg 08.07.1996 20 / 11 / 0
Zsolt Molnár Man Maďarsko Tápiómente Boxing Club Elite 81 kg 04.04.1993 28 / 26 / 0
Dominik Kaciupa Man Poľsko Skorpion Szczecin Elite 81 kg 29.09.1997 0 / 0 / 0
Kauliski Erik Man Nemecko Bc Frankfurt(Oder) Elite 81 kg 14.11.1998 49 / 28 / 3
Vladyslav Mykhailov Man Ukrajina Ukrajina Elite 81 kg 23.03.1995 0 / 0 / 0
Oleksandr Uzun-Kurtohlo Man Ukrajina Ukrajina Elite 81 kg 07.08.1996 0 / 0 / 0
Kristin Ungefronen Woman Nemecko 1.Eichsfelder Sportclub Elite 81 kg 01.01.1989 11 / 15 / 5
IVETA LEŠINSKYTE Woman Litva LITVA Elite 81 kg 01.01.1993 0 / 0 / 0
Denis Lazar Man Slovinsko Boks klub Ring Ptuj Elite 81 kg 10.09.1992 28 / 15 / 0
Ladislav Fialka Man Slovenská republika n/a Elite 82 kg 03.12.1996 0 / 0 / 0
Jan Juščiak Man Slovenská republika n/a Elite 85 kg 20.11.1991 0 / 0 / 0
BARTŁOMIEJ GUZIK Man Poľsko KRAKOWSKI KLUB BOKSERSKI Elite 91 kg 01.01.1988 30 / 3 / 0
SeyedSina Ghalehbandi Man Poľsko UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław Elite 91 kg 06.03.1994 40 / 10 / 3
Dmytro Lisovyi Man Ukrajina Ukrajina Elite 91 kg 14.08.1995 0 / 0 / 0
Jakub Szmajda Man Poľsko Potężnie Ciechocinek Elite 91 kg 24.05.1996 25 / 6 / 0
Lahiru Tharanga Bandara Rathnadiwakara Man Srí Lanka sri Lanka Elite 91 kg 23.04.1993 3 / 3 / 0
Stefan RUMPOLD Man Švajčiarsko SWISS BOXING -SBT Elite 91 kg 01.01.1989 23 / 7 / 0
Nawshirwan BARZINJE Man Švajčiarsko SWISS BOXING -SBT Elite 91+ kg 01.01.1989 39 / 28 / 5
Paweł Głąb Man Poľsko Nowohucki Klub Bokserski Elite 91+ kg 11.12.1993 23 / 12 / 2
GRZEGORZ BASTA Man Poľsko PTB TIGER TARNÓW Elite 91+ kg 01.01.1996 33 / 4 / 0
Marián Michalec Man Slovenská republika BC Ružinov 821 Elite 91+ kg 07.09.1992 7 / 5 / 2

Späť na predchádzajúcu stránku